Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 41
Realitní zpravodaj

Dostupnost bydlení se opět zhoršila. Ceny bytů poprvé vystoupaly nad 3 miliony

Dostupnost bydlení se opět zhoršila. Ceny bytů poprvé vystoupaly nad 3 miliony
21.11.2018 - Průměrná nabídková cena bytů v říjnu vystoupala na 3,03 mil. Kč, což se stalo poprvé v historii. Největší růst v tuto chvíli vykazuje Ústecký kraj, kde ceny bytů rostou podle statistik..

Koupě nemovitosti v exekuci. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody

Koupě nemovitosti v exekuci. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody
20.11.2018 - Jak jsme si již uvedli v předchozích článcích, počet nově zahájených exekucí v České republice narůstá ročně o desítky procent. Aktuálně se vede více jak 4,6 milionu exekučních řízení.

Úrokové sazby hypotečních úvěrů nadále rostou

Úrokové sazby hypotečních úvěrů nadále rostou
19.11.2018 - Sazby úvěrů na bydlení, stejně jako ceny nemovitostí, výrazně rostou, což má za následek zhoršující se dostupnost vlastnického bydlení. Dostupnosti bydlení neprospívají ani nová pravidla..

Koupě nemovitosti v exekuci. Jaké jsou možnosti koupě a prodeje?

Koupě nemovitosti v exekuci. Jaké jsou možnosti koupě a prodeje?

Realitní transakce jsou složitější. Mnozí se bez služeb makléřů neobejdou

Realitní transakce jsou složitější. Mnozí se bez služeb makléřů neobejdou
12.11.2018 - Realitní kanceláře se staly po roce 1989 nedílnou součástí českého trhu s nemovitostmi. Mnoho lidí díky práci realitních makléřů prodalo či koupilo svou nemovitost. V době velké poptávky..
Facebook
Nacházíte se: Rendom Fox s.r.o. » O nás » Etický kodex

Etický kodex

Realitní makléř:

  • svou činností reprezentuje společnost Rendom Fox s.r.o. a řídí se stanovenými standardy kvality práce.
  • jedná vždy v zájmu klienta a hájí jeho práva. Jedná vždy tak, aby nezneužil svého postavení v klientův neprospěch.
  • jedná vždy v dobrém zájmu společnosti, kterou zastupuje a současně ve prospěch klienta. Pokud by hrozilo poškození jedné ze smluvních stran, je povinností makléře obchod neuzavřít.
  • při zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, stejně jako při všech dalších činnostech prováděných v rámci své živnosti, jedná vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami platnými právními normami České republiky.
  • nezneužije důvěry klienta ve prospěch svůj nebo jiné osoby. Neuvede klienta záměrně v omyl ani mu nezamlčí žádnou skutečnost, která by byla podstatná pro úspěšné uskutečnění sjednávaného obchodu.
  • bude své klienty pravidelně a pravdivě informovat o stavu a průběhu zakázky, aby zajistil maximální transparentnost probíhajícího případu. Také bude klientovi k dispozici až do uzavření obchodu a v případě potřeby mu poskytne potřebnou radu či pomoc.
  • je povinen jednat v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
  • jedná vždy pouze na základě dohody, kterou uskutečnil s klientem a v souladu s kompetencemi, které vyplývají z popisu pracovní činnosti a jsou závazné pro všechny makléře Rendom Fox s.r.o.
  • jedná se všemi klienty bez předsudků a nečiní mezi nimi rozdílů. Neznevažuje klienty na základě jejich rasy, náboženství, politických či jiných názorů, národnosti, sexuální orientace nebo jakékoliv jiné skutečnosti.
  • se neustále vzdělává a zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

foxx 2