Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 39
Realitní zpravodaj

Překročení rekordu z roku 2017 se nekoná. Banky loni poskytly hypotéky za 220 miliard

Překročení rekordu z roku 2017 se nekoná. Banky loni poskytly hypotéky za 220 miliard
18.1.2019 – Mnoho nechybělo a banky by si připsaly další rekordní rok. Necelých 15 miliard poskytnutých během prosince loňského roku již ovšem nestačilo k tomu, aby banky překonaly objemový rekord..

Developeři v Praze prodali v roce 2018 nejméně bytů za posledních 6 let

Developeři v Praze prodali v roce 2018 nejméně bytů za posledních 6 let
16.1.2019 - V roce 2018 prodali pražské developerské společnosti 4530 bytů, což je meziročně o 16 % méně. Současně jde o nejhorší výsledek za posledních 6 let. V roce 2012 se prodalo v Praze 4014..

Budou se ceny nemovitostí v roce 2019 snižovat, nebo zvyšovat?

Budou se ceny nemovitostí v roce 2019 snižovat, nebo zvyšovat?
14.1.2019 - Z aktuálních dat portálů realityčechy.cz a realitymorava.cz je patrné, že se ceny nemovitostí během prosince neměnily. Stejně tomu ovšem bylo i na konci let minulých. Lidé před koncem..

Koupili jste minulý rok nemovitost? Nezapomeňte odevzdat daňové přiznání. Termín se blíží

Koupili jste minulý rok nemovitost? Nezapomeňte odevzdat daňové přiznání. Termín se blíží
11.1.2019 - Pokud jste v minulém roce koupili nemovitost, jste povinni nejpozději do 31. ledna odevzdat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Podávat daňové přiznání ovšem nemusí každý.

Cesta k vlastnímu bydlení se zhoršila díky úrokovým sazbám a cenám nemovitostí

Cesta k vlastnímu bydlení se zhoršila díky úrokovým sazbám a cenám nemovitostí
9.1.2019 - Rostoucí ceny nemovitostí a zvyšující se úrokové sazby hypotečních úvěrů se již pátým rokem podepisují na zhoršující se dostupnosti vlastního bydlení v České republice. Připočteme-li..
Facebook
Nacházíte se: Rendom Fox s.r.o. » Realitní služby » Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Máte zájem prodat svoji nemovitost? Máte obavy, že by se během prodeje mohlo něco stát? Chcete mít vše pod kontrolou? V tom případě se obraťte na nás. Vše potřebné za Vás vyřídí naše kancelář.

Jak vše probíhá:


Kontaktujte nás: [email protected] nebo 774 391 334


Poté budou následovat postupně tyto kroky:

Zdokumentování nemovitosti

Ozve se Vám náš realitní makléř. Domluvíte se na termínu schůzky a zdokumentování nemovitosti. Probere s Vámi aktuální (právní i technický) stav nemovitosti, pořídí kvalitní fotodokumentaci a určí reálnou hodnotu nemovitosti. Domluví se na spolupráci a uzavře s Vámi zprostředkovatelskou smlouvu.

Inzerce a prohlídky

Důležitá je prezentace nabídky. Kromě databáze poptávek a našich webových stránek Rendom Fox, inzerujeme také na největších realitních serverech České republiky a na sociální síti Facebook. Při prohlídkách se snažíme předat zájemcům komplexní informace o dané nemovitosti.

Rezervace a kupní smlouva

Pokud se zájemce rozhodne nemovitost koupit, dochází k podpisu rezervační smlouvy. Po složení rezervační zálohy kupujícím obdrží právník společnosti podklady k vytvoření kupní smlouvy (případně smlouvy o smlouvě budoucí kupní smlouvy) a smlouvy o úschově finančních prostředků. Kupní smlouva mimo jiné obsahuje  způsob a termín úhrady kupní ceny a předání nemovitosti.

Převod nemovitosti

Po podpisu kupní smlouvy a složení finančních prostředků do advokátní úschovy advokát spolu s kupní smlouvou podává návrh na vklad na změnu vlastníka nemovitosti na katastrálním úřadě. Po změně vlastnictví na nového majitele vyplácí advokát z úschovy finanční prostředky prodávajícímu.

Předání nemovitosti

Makléř zajistí předání nemovitosti, kdy se na předávací protokol zaznamenají stavy měřidel (elektřina, plyn, voda atd.) a zajistí také přepis u jednotlivých dodavatelů.

Znalecký posudek, daň z nabytí nemovitých věcí

Zajistíme vypracování znaleckého posudku potřebného k podání daně z nabytí nemovitých věcí, vyplníme daňové přiznání a doručíme příslušnému finančnímu úřadu.


foxx 2