Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Facebook
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Rendom Fox s.r.o. » Realitní služby » Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Máte zájem prodat svoji nemovitost? Máte obavy, že by se během prodeje mohlo něco stát? Chcete mít vše pod kontrolou? V tom případě se obraťte na nás. Vše potřebné za Vás vyřídí naše kancelář.

Jak vše probíhá:


Kontaktujte nás: [email protected] nebo 723 081 728


Poté budou následovat postupně tyto kroky:

Zdokumentování nemovitosti

Ozve se Vám náš realitní makléř. Domluvíte se na termínu schůzky a zdokumentování nemovitosti. Probere s Vámi aktuální (právní i technický) stav nemovitosti, pořídí kvalitní fotodokumentaci a určí reálnou hodnotu nemovitosti. Domluví se na spolupráci a uzavře s Vámi zprostředkovatelskou smlouvu.

Inzerce a prohlídky

Důležitá je prezentace nabídky. Kromě databáze poptávek a našich webových stránek Rendom Fox, inzerujeme také na největších realitních serverech České republiky a na sociální síti Facebook. Při prohlídkách se snažíme předat zájemcům komplexní informace o dané nemovitosti.

Rezervace a kupní smlouva

Pokud se zájemce rozhodne nemovitost koupit, dochází k podpisu rezervační smlouvy. Po složení rezervační zálohy kupujícím obdrží právník společnosti podklady k vytvoření kupní smlouvy (případně smlouvy o smlouvě budoucí kupní smlouvy) a smlouvy o úschově finančních prostředků. Kupní smlouva mimo jiné obsahuje  způsob a termín úhrady kupní ceny a předání nemovitosti.

Převod nemovitosti

Po podpisu kupní smlouvy a složení finančních prostředků do advokátní úschovy advokát spolu s kupní smlouvou podává návrh na vklad na změnu vlastníka nemovitosti na katastrálním úřadě. Po změně vlastnictví na nového majitele vyplácí advokát z úschovy finanční prostředky prodávajícímu.

Předání nemovitosti

Makléř zajistí předání nemovitosti, kdy se na předávací protokol zaznamenají stavy měřidel (elektřina, plyn, voda atd.) a zajistí také přepis u jednotlivých dodavatelů.

Znalecký posudek, daň z nabytí nemovitých věcí

Zajistíme vypracování znaleckého posudku potřebného k podání daně z nabytí nemovitých věcí, vyplníme daňové přiznání a doručíme příslušnému finančnímu úřadu.


foxx 2