Reference našich spokojených klientů

Pana Marka můžeme jen doporučit, pro nás složitý prodej vyřešil spolehlivě a bezpečně. Děkujeme mnohokrát.

Hadrbolcovi

Dobrý den, pane Svobodo, děkujeme Vám za rychlý pronájem našeho bytu. Nemuseli jsme se vůbec o nic starat. Už se vždy s tímto obrátíme na Vás.

Novákovi

Byla jsem velice spokojená se službami. Pan Lepš má velice profesionální přístup k zákazníkovi. Byl velice ochotný, vždy dobře poradil a vše bylo vyřešeno v krátké lhůtě. Vřele doporučuji!

Buchtová

Když někdo umí svou práci dobře, tak je to ,,brnkačka". Děkuji pane Lepši.

Sviták

Oslovil jsem pana Svobodu o radu k prodeji pozemků a udělal jsem dobře, vše proběhlo podle našich představ, díky.

Rodina Dvořákova

Pavel Svoboda, z jihomoravské realitní společnosti Rendom Fox, si u nás zapsal velký kredit za pružný, bezproblémový a finančne uspokojivý odprodej naší nemovitosti v jižních Čechách, která před jeho převzetím prodeje dlouhodobě stagnovala v režii celostátně etablované realitky. Pan Svoboda je opravdový profesionál, detailně znalý jak tržních, tak právních zákonů a zákrutů nemovitostního světa; k tomu patří i jeho odborný pohled do funkčnosti budov. Vysoké doporučení.

Budová

Chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s prací ne moc jednoduchého prodeje souboru nemovitostí. Veškerá komunikace se zájemci, úřady a tím spojenou byrokracií, řemeslníky, právními zástupci ležela čistě na panu Markovi. Děkuji za Váš čas, ochotu a pevné nervy. Věřím, že se ještě potkáme a přeji mnoho pozitivního v této nelehké profesi.

PK

Ráda bych touto cestou poděkovala vaší realitní kanceláři a především Vám pane Lepši. Vzhledem k tomu, že při koupi nemovitosti si člověk nemůže vybrat makléře, měla jsem obavy. Díky Vašemu přístupu jsem byla mile překvapena a bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. Společnost Rendom Fox vždy ráda každému doporučím. Mějte se hezky.

Uzlíčková

Pane Svobodo, s Vaší prací jsem nadmíru spokojena, jednáním, přístupem, ochotou. Již při prvním setkání jste si získal moji důvěru, velmi profesionálním a příjemným vystupováním. Vzhledem k tomu, že se v Česku zdržuji velmi málo, mohu říci, že Vaše služby zahrnují vše od A do Z. Mohla jsem se na Vás ve všem spolehnout a kdykoliv se na Vás obrátit. Komunikace probíhala bez problémů, jak telefonicky, tak elektronicky. Chvála i na kolegy z vaší realitní kanceláře a právní servis, určitě bych Vás doporučila každému, kdo se chystá nemovitost koupit nebo prodat. Přeji Vám i nadále mnoho pracovních úspěchů. Velké DÍKY za vše!

Dara

Děkujeme panu Svobodovi za maximální nasazení, při prodeji našeho domu a vyřešení všech úskalí s tím spojených.

Tsarkov

Výborná spolupráce a součinnost, při prodeji našeho domu i z ohledem na nemalou vzdálenost našeho trvalého bydliště od prodávané nemovitosti. Děkujeme.

Hájek a spol

Spokojenost od prohlídky po následnou komunikaci, až po předání nemovitosti. Není co vytknout.

Brázdovi

Chci poděkovat makléři Pavlu Svobodovi z realitní kanceláře Rendom Fox za profesionalitu, s níž nás provedl všemi náležitostmi při prodeji rodinného domu. Díky jeho nasazení, komunikačním dovednostem a příjemnému vystupování vše proběhlo hladce a rychle.

Ivana Karásková

Masivní inzerce Exportujeme na